2x14

28. srpna 2009 v 13:44 | Dominika |  2.séria
"Brennanová a Booth vyšetřují vraždu bohatého obchodníka s napojením na Jeffersonský Institut, zatímco nový vztah Brennanové se rozjíždí na plné obrátky.

Brennanová, Booth a Jeffersonský tým jsou povoláni Bancroftovou rodinou - hlavním sponzorem Institutu - aby vyšetřili smrt Terence Bancrofta, jež byl doma nalezen mrtev přivázaný k židli a zlostně pobodaný.
Tým prokáže, že tělo zde bylo nejméně měsíc. Booth vyslýchá Terencovu manželku Clarissu, zatímco tým přepraví tělo a všechny důkazy do Institutu kvůli dalším testům.
Hodgins odstraní z důkazních materiálů staré foto sebe s obětí, aby ho ostatní neviděli, protože ví, že ho fotografie spojuje s případem. Když se případ dostane k soudu a Hodginsovo napojení na případ se provalí, je reputace Institutu ohrožena, což vede Brennanovou k vážnému rozhodnutí ohledně svého týmu.
Psychiatr Dr. Gordon Wyatt povolil Boothovi nosit zbraň a vrátit se zpět do práce, ale jen v případě, že Booth přijde ještě na další sezení kvůli několika nevysloveným problémům - problémům které mohou ohrozit Boothův úsudek a ovlivnit jeho vyšetřování.
Mezitím agent Sullivan pozve Brennanovou na jeden ze svých basketballových zápasů a jejich vztah získá pořádnou jiskru.


Zdroj:Gilly8s Bones
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama