2x17

28. srpna 2009 v 13:47 | Dominika |  2.séria
"Když se kostelní hřbitov stane ohniskem vyšetřovaného zločinu, tým začíná pátrat po tajemství svaté půdy. "

Uprostřed noci praskne na historickém hřbitově Svaté Agáty vodovodní potrubí a zanechá hřbitovní půdu posetou rakvemi a jejími tichými obyvateli. Brennanová je povolána, aby ostatky identifikovala a pomohla vrátit těla na svá místa.
Otec Matt - čerstvě dosazený kněz - informuje Brennanovou a Zacka, že poslední pohřeb se na tomto hřbitově konal před více než 50ti lety, ale Brennanová najde lebku pohřbenou před méně než pěti lety, což ji dovede k domněnce, že zde někdo zakopal tělo, aby zakryl vraždu.
Poté, co se setkají s odporem ze strany haštřivého hlavního kněze - Otce Donlana - Brennanová a Zack označí posvěcenou půdu za místo činu. Vezmou ostatky do Jeffersonského úseku, kde Bootha urazí Tempin nedostatek úcty k jeho náboženské víře a také víře dalších lidí, a oba pak bojují o návrat jejich vzájemného souladu, který byl narušen od doby, co Sully odešel. Booth trvá na tom, aby s ním Brennanová navštívila jeho terapeuta - Dr. Wyatta - v naději, že Wayatt může jejich vztahu pomoci a vrátit tak věci zpět do normálu.
Mezitím se romance mezi Hodginsem a Angelou rozhořívá ještě víc a Hodgins udělá obrovský krok, aby jejich vztah urychlil, což Angelu naprosto odzbrojí.
Booth a Angela se vrátí do kostela, aby rozdali náčrty neidentifikované oběti vraždy ze hřbitova a mladý farník na skice identifikuje předchozího farního kněze, kterého nedávno nahradil otec Matt. Když otec Matt záhadně onemocní, Brennanová a Booth se snaží vypátrat více o zmizení zavražděného kněze a zjistit, kdo si hraje na Boha a bere do vlastních rukou životy druhých.


Zdroj:Gilly8s Bones
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama